Reference

Reference

Dostavba RD - dřevostavba Chotilsko

5,0 rating
22. 2. 2020

….jak řekli a napsali, tak nejhůře v termínu udělali… Takže shrnuto a podtrženo, vše sedělo „nachlup“ přesně, nebo i dříve. S organizací dostavby a postupem prací více než maximální spokojenost a při hlubší kontrole jsem přišel na to, že na adekvátní hodnocení je tady v úvodu „sakra málo hvězdiček“ !!!!!!!!!!!!!!!
Velmi upřímně D O P O R U Č U J I !!!!!!!!!

Michal Volešák

Realizace prací při stavbě velké rodinné dřevostavby o dvou bytových jednotkách pod vedením Ing. Tomáše Kučery: elektroinstalace, vnitřní rozvody vody a kanalizace, podlahy (tepelná izolace, podlahové topení, betonáž – anhydrit), SDK práce – vnitřní příčky, příprava na instalaci veškeré sanity a kuchyně, odborný dozor ke kolaudaci.

5,0 rating
8. 1. 2020

Ing. Tomáš Kučera nám velice pomohl při dostavbě RD – dřevostavby a to nejen z hlediska precizních profesních znalostí a zkušeností, ale hlavně z hlediska vlídného jednání a vstřícného přístupu při řešení našich požadavků a dokonalé organizace práce. Velice si vážíme jeho pomoci při zajišťování prací, které nebyly součástí smluvního ujednání, jako byla realizace dešťové jímky a vnějších rozvodů vody a kanalizace. Ing. Tomáš Kučera je zárukou příjemné a profesionální spolupráce, proto všem doporučuji VLÍDNÉ STAVBY s.r.o..

Darja Boukalová

Dostavba RD

5,0 rating
7. 1. 2020

Tato firma pro nás realizovala dostavbu rodinného domu. Pan Kučera je profesionál na svém místě, vše měl pečlivě připravené a naplánované. Dodržoval stanovený rozpočet i časový harmonogram. Ochotně nám pomohl i s přípojkami a rozvržením elektroinstalace, byl vždy trpělivý a nápomocný. Jsem ráda, že jsme si zvolili právě tuto firmu a můžeme si díky ní užívat komfortní bydlení v novém domě.

Markéta Stark

Dostavba domu

5,0 rating
3. 1. 2020

Pan Ing. Kučera nám zajišťoval dostavbu naší dřevostavby. Po celou dobu stavby byla spolupráce s ním vždy pohodová a bezproblemová. Když při stavbě vznikl sebemenší problém, hned se řešil. Pomohl i s dokumenty a záležitostmi, které nebyly domluveny. Při komunikaci byl vždy velmi milý, ochotný a přátelský. Vlídné stavby tedy mohu jedině jen doporučit.

Veronika Osmanoski

Dostavba rodinného domu-SDK práce, rozvody elektro, voda, podl.topeni, betonáž, atd.,atd....,

5,0 rating
3. 1. 2020

Skvělé načasování činností, úžasná komunikace a spolupráce. Precizně odvedená práce. Nemohli jsme vybrat lepší firmu.
Všem mohu jen doporučit!!! Za nás veliká spokojenost.

František Honzátko

Přidejte nám i Vaši referenci